آراد حبوبات
خانه / نخود روسی / تحویل نخود روسی در تهران

تحویل نخود روسی در تهران

نخود روسی را با قیمت مناسب و به صورت عمده در بازار تهران تحویل بگیرید.

با توجه به اهمیت نخود و سهم آن در سبد غذایی خانوار، نباید کمبود این محصول در بازار وجود داشته باشد.

یکی از راه های تامین نخود، واردات آن از کشورهای دیگر است که از کشورهای زیادی این محصول به بازار ایران راه پیدا می کند.

روس یکی از صادر کنندگان بزرگ نخود در جهان است که این محصول را با کیفیت بالا به بازار جهانی عرضه می کند.

نخود، ماده ای غذایی و سرشار از مواد معدنی و ویتامین های مختلفی می باشد. آن را به روش های متفاوتی پخته و میل می کنند. در بازار کشورمان، انواع این محصول ارائه می گردد. از آن جمله می شود به نخود روسی فلافلی اشاره کرد؛ ولی این نوع از خوراکی، چه ویژگی هایی دارد؟ نوع مرغوب آن دارای چه مشخصاتی می باشد؟ 

تحویل نخود روسی در تهران

انواع نخود روسی

انواع نخود روسینخود روسی به دو دسته کلی تقسیم می شود:

 • نخود فرنگی
 1. نخود فرنگی روسی سفید است.
 2. سایز آن 5،6 میلی متر است.
 3. از لحاظ ظاهری صاف است و شباهتی به نخود ایرانی ندارد.
 4. یک رگه تلخ دارد.
 5. اغلب برای فلافل و لپه مورد استفاده قرار می گیرد.
 6. قیمت بسیار پایینی دارد.
 • نخود رسمی
 1. نخود رسمی روسی دارای سایزهای 6 تا 10 است.
 2. از لحاظ ظاهری کمی شبیه به نخود ایرانی است.
 3. بدون رگه تلخی است.
 4. برای بسته بندی مناسب است.
 5. نسبت به انواع مشابه نخود ایرانی ارزانتر است.

در اینجا به اختصار در مورد این دو نوع توضیحاتی دادیم.

این دو نوع از نخود مخصوصا نخود فرنگی میزان واردات بالایی به ایران دارد که خوشبختانه خریداران زیادی نیز دارد.

در مورد رگه تلخی که نخود فرنگی دارد خوشبختانه با ترفندهای آشپزی و چند روش ساده قابل حل است که اغلب خریداران به خوبی از آن آگاه هستند.

روسیه از کشورهایی است که به ایران نزدیک است و به همین دلیل هزینه های حمل و نقل و … کمتری دارد و به راحتی و در سریع ترین زمان این محصول وارد ایران می شود.

مرکز حبوبات آراد این محصول را در سراسر ایران و به خصوص تهران با قیمت مناسب عرضه می کند.

کارخانه داران فلافل سازی و تجاری که تمایل دارند نخود روسی را با قیمت مناسب و به صورت عمده در بازار تهران تحویل بگیرند با ما در ارتباط باشند.

منبع: حبوبات آراد

نخودهای روسی را می شود از نظر اندازه و همین طور کیفیت دسته بندی کرد. این نوع از ماده خوراکی را امروزه به در سایز بندی های متفاوتی می شود از بازار به دست آورد. خوب است بدانید که آن را به شکل فرنگی معمولی ارائه می دهند. نوع فرنگی، رنگی سبز دارد که خواص منحصر به فردی را دارا می باشد و ویتامین های گوناگونی دارد. 

در هر حال، نخود روسی اعلاء از کیفیت و درشتی خوب برخوردار می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که درشت بودن نخود به دلیل فواید و یا دیگر مزیت ها نیست؛ بلکه پسند بازار این گونه می باشد؛ مانند هر محصول دیگری از میوه جات گرفته تا غلات و دیگر خوراکی هایی که روزانه با آنان سروکار داریم. 

بهترین نخود روسی امروزه عرضه می شود. در کنار این، بازار فروش نخود هم از رونق خوبی برخوردار می باشد. دلیل آن نیز استفاده زیاد و پخت انواع خوراکی ها است. 

با همه این ها اگر بخواهیم اینگونه از محصول را دسته بندی نماییم، همان طور که خدمتتان عرض شد، می توان آن را از نظر نوع هم دسته بندی کرد که نخود روسی فرنگی را برای تان معرفی نمودیم. در این میان، بیشتر نوع نخود معمولی روسی فروش بالایی دارد که آن را به شکل سورت شده و بسیار مرغوب وارد می نمایند. 

مرکز فروش انواع حبوبات در تهران

مرکز فروش انواع حبوبات در تهرانحبوبات، انواع مختلفی دارند. آن ها دانه های ریز و درشتی می باشند که از گیاهان بوته ای به دست می آیند. قابل ذکر است که چنین محصولاتی پس از برداشت از زمین های کشاورزی و فرآوری، به شکل سفت ارائه می شوند به طوری که هنگام میل نمودن آن، حتماً بایستی خیسانده شود و سپس برای دقایقی جوش بخورد. 

با همه این ها، از مرکز فروش انواع حبوبات در تهران، می شود آنها را به گونه بسته بندی شده و به همین گونه فله ای به دست آورد. نوع بسته ای از اوزان مشخصی برخوردار می باشد. آن ها سورت شده، بدون هیچگونه مواد اضافه و کاملاً بهداشتی ارائه می شوند؛ هر چند نوع فله ای هم به روش عرضه می گردد. 

ولی حبوبات نام چندین محصول است که برای آشنایی بیشتر به آن ها اشاره می کنیم: 

 • نخود 
 • لوبیا قرمز 
 • لوبیا چیتی 
 • لوبیا سفید 
 • انواع عدس 
 • ماش 
 • لپه 

عرضه کننده نخود روسی، معمولی و فرنگی

عرضه کننده نخود روسی، معمولی و فرنگیقبل از اشاره کردیم و مشخصات نخود روسی معمولی و فرنگی را هم برای تان بیان داشتیم. خوب است بدانید که عرضه کننده، قیمت نخود روسی را بر اساس کیفیت آن ارائه می دهد. در این عرصه موارد مختلفی را می شود بیان داشت که در راس آن کیفیت محصول قرار می گیرد و سپس موارد مختلف دیگری مانند نوع ارائه و غیره. 

ولی بهتر است در اینجا به برخی از خواص نخود اشاره کنیم. این گونه می توانید بهتر ارزش غذایی آن را درک و مورد استفاده قرار دهید. به اینها موضوعات توجه کنید: 

 • برای افراد دیابتی توصیه می شود. 
 • کلسترول بد خون را از بین می برد. 
 • جهت پیشگیری از سرطان استفاده می کنند. 
 • کنترل فشار خون را به خوبی انجام می دهد. 
 • برای رژیم لاغری یک محصول خارق العاده است. 
 • جهت زیبایی پوست و رشد مو استفاده می شود. 

مشخصات نخود روسی درجه یک

مشخصات نخود روسی درجه یکبا انواع نخود روسی آشنایی حاصل کردید؛ ولی چطور می شود نوع مرغوب آن را از بی کیفیت تشخیص دارد؟ اصلاً مشخصات نخود روسی درجه یک چیست؟ 

در این زمینه می شود به موارد گوناگونی اشاره کرد. اول این که این نخود کاملاً تمیز می باشد. در آن هیچگونه ناخالصی ای وجود ندارد. شما نه سنگ ریزه یا حتی شاخ و برگ های خود محصول را هم در آن نمی بینید. سطح صاف و صیقلی دارد و در همین حال کاملاً بر اساس استانداردهای بهداشتی عرضه می گردد. 

موضوع دیگر این است که در سایز بندی های متفاوتی ارائه می شود. آن را از ابعاد 3 تا 10 عرضه می دارند که عدد پایین نشان دهنده نوع ریز و شماره ها هر چه بالاتر می رود، نوع درشت تر را ترسیم می کند. پس اگر جایی به این موضوع برخوردید بدانید که آن ها را بر همین اساس نیز درجه بندی می کنند و عرضه می نمایند. 

از دیگر ویژگی های آن، پخت راحتش می باشد. اگر توجه کرده باشید، برخی از نخودها با این که ساعت ها خیسانده می شوند و سپس ساعت ها نیز روی حرارت قرار می گیرند، باز هم خام به نظر می رسند؛ نخود روسی اینطور نیست و راحت و در بسیار زود می پزد و آماده خوردن می گردد. این ها ویژگی های اصلی این نخود بود. 

اهمیت واردات نخود روسی به کشور

اهمیت واردات نخود روسی به کشورواردات نخود روسی دلایل گوناگونی دارد. مثلاً می توان به این اشاره کرد که مرغوب است و کاملاً یکدست می باشد. نوع مناسبی برای پخت انواع خوراکی ها می باشد و طبعاً مورد استقبال هم قرار گرفته است. در کل، وارد کردن چنین محصولاتی، بر اساس نیاز و ضرورت بازار انجام می شود و به نوعی کنترل کننده نرخ هم می باشند. 

ولی اگر بخواهیم از اهمیت واردات نخود روسی به کشور صحبت کنیم، می شود گفت که این کالا، به نحوی کمبود را از بین برده و دیگر مصرف کننده احساس نمی کند که ماده غذایی کم شده و نیاز است که برای پیدا کردن آن زحمت زیادی بکشد. از طرفی، معاملات جهانی به همین شیوه انجام می شود و نیاز است که داد و ستد وجود داشته باشد. 

همین طور به دلیل مجاورتی که با این کشور داریم، راحت نخود روسی وارداتی را در بازار ایران می توان با نرخ های مناسبی پیدا کرد. این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و طبعاً مشتریان هم به آن توجه جدی ای دارند. با اتفاقاتی که در یک سال و اندی گذشته افتاده، اغلب مصرف کنندگان به بُعد ارزش گذاری، اهمیت خاصی می دهند. 

پس اگر به دنبال نخود روسی ارزان هستید، می توانید آن را به آسانی امروزه به دست آورید. فروش نخود روسی به صورت کیسه ای و در بسته بندی های گوناگون صورت می گیرد. 

مهمترین کاربردهای نخود روسی

مهمترین کاربردهای نخود روسیاز نخود روسی می توان به روش های متفاوتی استفاده کرد. این نوع از خوراکی، ویژگی های خاصی دارد و در همین حال، یکی از مکمل های غذایی هم به شمار می رود. اهمیت خوراکی آن نیز زیاد است و به همین دلیل می باشد که در بیشتر غذاهای ما ایرانیان، ردی از نخود دیده می شود. 

اما اگر می خواهید بدانید که مهمترین کاربردهای نخود روسی چیست، در این جا به چند مثال اکتفاء می کنیم که شامل موارد زیر هستند: 

 • تولید خمیر و پخت انواع فلافل 
 • استفاده در آبگوشت 
 • لپه کردن محصول 
 • استفاده به عنوان نخود شور 
 • استفاده به عنوان نخودچی 

خریدار نخود روسی ریز و ارزان

خریدار نخود روسی ریز و ارزانخرید نخود روسی ریز و ارزان به اشکال متفاوتی امکان پذیر است. این نوع از محصول را عموماً برای امور خاصی به کار می برند. برای مثال از آن می شود لپه درست کرد. برای این کار، نخود را می خیسانند و پس از چند ساعت، پوست آن را گرفته و به دو نیم تبدیلش می کنند که ما آن را بیشتر در بازار به شکل زرد رنگ مشاهده می کنیم. 

همینطور اغلب فلافل فروشی ها مشتری پر و پا قرص آن هستند. اصولاً خریدار نخود روسی ریز، آن را با نرخ های مناسبی می تواند به دست آورد. این نخود، از نظر قیمت، بهای کمتری دارد و در درجه بندی هم جزء ارزشش پایین است؛ ولی این بدان منظور نیست که از نظر کیفیت نامطلوب می باشد، تنها مسئله ابعاد آن اهمیت دارد. 

در هر صورت، نخود ریز فلافلی را می شود از ابعاد 3 تا به 6 از بازار تهیه کرد. آن را عمدتاً فروشندگان عمده و همچنین کسانی که در کار کسب و کار فست فود هستند، تهیه می نمایند. این نوع از خواص منحصر به فرد خود را هم دارد و به همین علت، مصرف آن بالاست. 

فروشنده نخود روسی فلافلی

فروشنده نخود روسی فلافلینخود فلافلی مرغوب روسی، مشخصات و ویژگی های خاص خود را دارد. خوب است بدانید که نوع اعلاء فلافل نبایستی در آن هیچ ماده سختی دیده شود؛ زیرا که این باعث می گردد کسی که آن را میل می نماید، برایش چندان خوشایند نباشد. به همین دلیل عموماً از نخودهایی استفاده می شود که از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. 

به این معنی که نخود به خوبی رطوبت را جذب می کند و راحت چرخ می شود. فروشنده نخود روسی فلافلی، این موارد را در نظر دارد و به نوعی آن را تضمین شده در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. 

بهترین نخود فلافلی کاملاً سالم است و از سوی دیگر، هیچ خس و خاشاکی در آن دیده نمی شود. همینطور کرم خوردگی، لکه های سیاه و غیره موارد دیگر در آن به چشم نمی آید. این گونه است که می شود آن را در بهترین کیفیت تهیه کرد. 

فروشگاه اینترنتی انواع حبوبات

فروشگاه اینترنتی انواع حبوباتانواع حبوبات را می توانید از این فروشگاه اینترنتی تهیه کنید. در این جا فروش نخود فلافلی، مخصوص پخت و پز و همین طور نوع مرغوب جهت تبدیل شدن به نخودچی ارائه می شود. از سوی دیگر، هر نوع حبوبات دیگر را که خواسته باشید، برای شما عرضه می گردد. از این طریق حتی می توانید تازه ترین قیمت نخود فلافلی را هم به دست آورید. 

روی هم رفته، فروشگاه آنلاین در کنار ارائه، به معلومات دهی هم می پردازد. می توانید با وارد شدن به سایت مذکور، نوشته های مفیدی که درباره چگونه واردات، عرضه و سایر موارد دیگر وجود دارد، مطالعه کرده و نکات مفیدی از آن به دست آورید. 

روی هم رفته، خرید از این طریق، راحت و بدون دردسر می باشد. شما از هر نقطه کشور می توانید سفارش را ثبت کرده و آن را در زمان تعیین شده، به دست آورید. 

تجارت عمده حبوبات در کشور

تجارت عمده حبوبات در کشورحبوبات مصرف بالایی دارد. یکی از مواد غذایی جدایی ناپذیر از سفره ما ایرانیان محسوب می شود. 

علت رونق تجارت عمده حبوبات در کشور هم این قضیه است. اغلب، کسانی که در کار صادرات، فروش جزئی و سایر کارهای کلان دیگر اند، به شکل کلی خرید را انجام می دهند. این گونه مقرون به صرفه است. 

در پهلوی آن، بایستی به این نکته هم اشاره کرد که چنین محصولاتی در کیسه های بزرگ و کوچک و همچنین فله ای خرید و فروش می شوند. 

شرکت پخش انواع حبوبات خارجی

شرکت پخش انواع حبوبات خارجیبه راحتی امروزه می شود به شرکت پخش انواع حبوبات خارجی سر زد و به تهیه محصولی که نیاز داریم پرداخت. این شرکت واردات نخود فلافلی و سایر حبوبات دیگر را از کشورهای مختلفی انجام می دهد. 

حبوبات از کشورهای گوناگونی که شامل ترکیه، روسیه، چین و غیره می شود، وارد می گردد و سپس آن را به اشکال متفاوتی در سراسر کشور پخش و توزیع می نمایند. واردات چنین کالاهایی سبب شده تا دیگر در بازار شاهد کمبود خوراکی هایی از این دست نباشیم. 

هم اکنون انواع نخود و لوبیای خارجی را مشاهده می نماییم که از نظر کیفی نیز مانند نوع داخلی می باشند. 

نمایندگی فروش نخود روسی مرغوب

نمایندگی فروش نخود روسی مرغوبنخود روسی مرغوب را می شود از نمایندگی فروش آن به دست آورد؛ ولی سوالی که پیش می آید این است، چگونه می توان نوع مرغوب را تشخیص داد؟ ویژگی های بارز یک نخود خوب چیست؟ در این بخش به چند مثال اشاره می نماییم که شما را در هنگام تهیه حتماً راهنمایی می کند. به این مواد دقت کنید: 

 • نخود با کیفیت یکدست است و در آن به شکل پراکنده نوع درشت و ریز را نمی بیند. 
 • صاف و صیقلی می باشند. 
 • رنگ آنها کدر و یا دارای لکه های سیاه نیست. 
 • پخت راحتی دارند. 
 • بهداشتی و استاندارد تولید می شوند. 

تحویل فوری سفارشات نخود روسی در کشور

تحویل فوری سفارشات نخود روسی در کشوردر این نوشته به ابعاد مختلفی از حبوبات پرداختیم نوع مرغوب را معرفی کردیم. همینطور به این اشاره نمودیم که این چنین محصولاتی چه مزیت هایی می توانند داشته باشند. 

برای آن دست از کسانی که می خواهند سفارشات نخود روسی در کشور را فوری تحویل بگیرند، پیشنهاد می دهیم که با فروشندگان این مجموعه تماس بگیرند. آنان نه تنها به خوبی شما را راهنمایی خواهند کرد؛ بلکه زمینه را به گونه ای فراهم می آورند تا بتوانید در هر جایی که هستید، سریع به محصولی که نیاز دارید، دسترسی پیدا کنید. 

بهترین نخودهای روسی را به این طریق قادر خواهید بود که تهیه کنید. 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

واردات نخود روسی

واردات نخود روسی در بازرگانی آراد

واردات نخود روسی در بازرگانی آراد به صورت انبوه به داخل کشور صورت می گیرد …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام