آراد حبوبات
خانه / نخود / قیمت روز نخود صادراتی در بازار

قیمت روز نخود صادراتی در بازار

قیمت روز نخود صادراتی در بازار دست کم با مواردی دست و پنجه نرم می کند که از ثابت بودن آن جلوگیری می شود، هر چند که این تغییرات قیمتی در بازار بسیار جزئی است.

در بین انواع مختلف مختلف مواد اولیه ای که در تهیه غذا های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد حبوبات نقشی بسیار مهم را ایفا می کنند که از این موارد به نخود می توان اشاره کرد. قیمت نخود صادراتی در بازار تنوع بسیار دارد و دلیل آن تفاوتی است که شرکت های تولید کننده برای محصولات خود برمی گزینند.

قیمت روز نخود صادراتی در بازار

قیمت روز نخود

قیمت روز نخودقیمت نخود صادراتی ایران به سایر کشورها، بالاتر از نخود مصرفی داخل است و حتی قیمت نخود صادراتی به کشورهای مختلف باز هم متفاوت است برای نمونه قیمت نخود صادراتی به کشورهای همسایه از جمله:

 • پاکستان
 • عراق
 • افغانستان

ارزانتر از کشورهای دیگری چون ترکیه و ارمنستان است.

برای اطلاع از قیمت نخود صادراتی ایران به دیگر کشورها به بزرگترین تولید کننده نخود کرمانشاه مراجعه کنید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت روز نخود صادراتی:

 • شهر تولید کننده نخود
 • بسته بندی نخود
 • کیفیت نخود
 • سایز نخود
 • بازار حبوبات
 • کشورهای دریافت کننده
 • ظرفیت تولید نخود
 • واسطه های بازار صادرات نخود

همه و همه این عوامل روی قیمت صادراتی نخود نقش خود را دارد.

عمده سهم صادرات نخود را نخود کرمانشاه و نخود لرستان تشکیل می دهد.

خرید نخود صادراتی خرید نخود صادراتی درجه یک به وسیله تاجران و صادر کنندگان ایرانی صورت می گیرد که می توانیم نخود را از بازار حبوبات تهیه نماییم.

پیشنهاد ما به شما خرید اینترنتی نخود صادراتی است زیرا با این کار به سرعت و آسانی محصول را دریافت می کنید و از به وجود آمدن هزینه های خرید جلوگیری به عمل می آورید.

اگر به صورت حقیقی یا حضوری مایل به خرید نخود هستید نقش واسطه در این بازار بی تاثیر نیست و نخود را به قیمت بالاتری از آنچه خود خریده اند به شما خواهند فروخت و اینکه میزان تاخیر به دست آوردن و تهیه محصول نیز وجود دارد.

اما در خرید اینترنتی به قیمت فاکتور ( تولید ) محصول را می توانید بخرید و بعد سفارش در کمتر از یک یا دو روز آینده به دستتان برسد.

مزایای صادرات نخود یکی از مزایای عمده صادرات نخود در این روزها جابه جایی ارز است که در بازار ارز همچنان پول دیگر کشورها از ارش بالاتری برخوردار است و ما می توانیم آن را در قبال محصول ارسالی، ارز باارزش دیگر کشورها را خریداری کنیم و به این صورت قدرت خرید بیشتری در کشورمان پیدا خواهیم کرد.

بحث حبوبات که پیش می آید گستره وسیعی از محصولات مطرح می شود که می توان به نخود، عدس، لوبیا و لپه اشاره کرد که هر کدام از آنها در غذای خاصی مورد کاربری قرار می گیرند.

در اینجا می خواهیم در مورد نخود بگوییم که از راسته باقلاسانان می باشد و می توان آنها را در زمره دانه های مقوی قرار داد که بسیار برای بدن انسان مفید می باشد.

در موقع خرید نخود با تنوع بسیار مواجه هستیم که خود دلیلی می شود بر اینکه بتوان محصولات را با قیمت های متفاوتی تهیه کرد و افراد با شرایط مالی مختلف می توانند در صدد رفع احتیاجات خود برآیند و به این منظور از لیست قیمت حبوبات می توانند استفاده کنند.

مرکز تولید انواع حبوبات در ایران

مرکز تولید انواع حبوبات در ایرانهر کدام از حبوباتی را که در قسمت قبل ذکر کردیم در منطقه خاصی از کشورمان رشد می کند و با این وجود با کمبودی مواجه نیستیم و خریداران عمده به منظور تامین نیاز مصرف کنندگان می توانند آنها را از طریق کشاورزان و شرکت های تولید کننده تهیه کنند.

مرکز تولید حبوبات در ایران با توجه به تقاضای مشتریان در داخل و خارج از کشورمان فعالیت های خود را تنظیم می کند. می دانیم که هر چه میزان تقاضا افزایش یابد باید بر تولیدات افزوده گردد تا میزان عرضه و تقاضا با هم برابر شود.

تولیدات این محصولات در درجه های کیفی متفاوت است زیرا محصولات مورد نظر سطح کیفی شان بر اساس عوامل متعددی تعیین می گردد که از جمله این موارد منطقه کشت است که در هر قسمت نوع خاصی از حبوبات در دسترس قرار می گیرد.

بیشتر درصد تولید حبوبات در کشور

بیشتر درصد تولید حبوبات در کشورطعم دهی به غذا های ایرانی نیازمند مواد اولیه بسیار است که هر کدام نقشی را ایفا می کنند. در این میان می خواهیم در مورد حبوبات بگوییم که در اکثر غذا ها چون خورش، آبگوشت، پلو و … مورد استفاده قرار می گیرند و حتی باید گفت که حبوبات تنها در غذا های سنتی کارایی ندارند و نخود فلافلی داریم که در غذا های فست فودی مورد توجه است.

بنابراین استفاده از حبوبات را تنها به یک گروه از غذا ها نمی توان محدود کرد و به همین سبب با تولیدات و فروش عمده محصولات مواجه هستیم تا تقاضای خریداران پاسخ داده شود.

بیشتر درصد حبوبات در کشور ما به منظور مصرف داخلی و صادرات عرضه می گردد و وقتی نیاز های داخلی رفع می گردد شرکت های بازرگانی به فکر صادرات می افتند تا سوددهی تولیدکنندگان را به حداکثر برسانند و چرخه اقتصادی کشورمان نیز پررونق شود.

بازار فروش عمده حبوبات در تهران

بازار فروش عمده حبوبات در تهرانحبوبات در شهر های مختلفی از کشورمان مورد داد و ستد قرار می گیرد که گزینه بارز می تواند شهر تهرانت باشد که با وجود نمایندگی های فعال محصولات به دیگر شهر های ایران ارسال می گردد.

با وجود عمده فروش حبوبات که محصولات را در بهترین نمونه ها ارائه می دهد شاهد بازار های فروش عمده بسیار عالی هستیم. وقتی تولی دکنندگان که کشاورزان و شرکت های بسته بندی هستند تقاضای عمده خریداران را مشاهده می کنند مجاب می شوند تا به تولید کلی و گسترده بپردازند تا در کار خود موفق شوند.

آخرین قیمت حبوبات نیز از طریق تولیدکنندگان اعلام می شود تا همین خریداران با اطمینان و آگاهی بتوانند آنها را تهیه و به دست مصرف کنندگان خانگی برسانند.

قیمت حبوبات 98 نیز با استفاده از خدمات آنلاین در دسترس قرار می گیرد تا مشتریان بتوانند با قیمت های جدید مقایسه کنند و خرید خود را انجام دهند.

پرفروش ترین حبوبات در ایران

پرفروش ترین حبوبات در ایراناز نظر فروش می دانیم که حبوبات با همدیگر تفاوت دارند و این امر می تواند دلایل متعددی داشته باشد. از این موارد اشاره ای می کنیم به سطح کیفی محصولات که وقتی مشتری آن محصولات را تهیه می کند و در پخت از آنها راضی باشد مسلما برای خرید دوباره به سراغ آنها می رود که خود می تواند سبب افزایش میزان فروش شود.

پرفروش ترین حبوبات در ایران به روش های مختلفی عرضه می گردد که قادر هستیم آنها را به صورت بسته بندی و فله تهیه کنیم. هر کدام از محصولات مشتریان خاص خود را می طلبد و افراد با پرداخت هزینه مشخص شده ای می توانند آنها را تهیه کنند.

قیمت روز حبوبات برای انجام این معاملات در دسترس قرار می گیرد و با آمدن محصولات جدید از طریق کشاورزان مسلما قیمت ها تغییراتی پیدا می کند که دلیل آن مشخصاتی است که می توان برای محصولات تعریف کرد.

تحلیل بازار حبوبات در برآورد سطح عرضه و تقاضا تاثیر بسیار دارد و برای این که در طول سال بازار کشور با کمبود مواجه نشود باید تحلیل ها به طور دقیق انجام شود و از این طریق میزان واردات از کشورهای خارجی کاهش پیدا کند.

معرفی گونه های مختلف نخود در ایران

معرفی گونه های مختلف نخود در ایراننخود که از جمله حبوبات پرطرفدار و البته پر مصرف است زمینه برای تولیدشان در کشور ما فراهم می باشد و اگر عمده تولید کننده آنها را بخواهیم معرفی کنیم اشاره ای داریم به کرمانشان که انواع مختلف نخود ها را در دسترس خریداران قرار می دهد.

با توجه به اینکه در هر منطقه ای نوع خاصی از نخود ها به بار می نشیند می توان گونه های مختلفی از آنها را تهیه کرد که از نظر کیفیت با همدیگر فرق دارند. از نظر رنگی که نخود ها دارند اگر بررسی داشته باشیم نمونه های زرد، سفید و قرمز را مشاهده می کنیم که هر کدام از آنها مشتریان خاصی را با خود همراه می کنند، زیرا با خواص خاصی می توان از آنها بهره برد.

گفتیم که یک نمونه از نخود ها با رنگ قرمز است که مشتریان برای کسب اطلاعات در مورد قیمت نخود قرمز می توانند از طریق لیست هایی اقدام کنند تا با اطلاعات کامل به خرید بپردازند.

مشخصات نخود های صادراتی ایران

مشخصات نخود های صادراتی ایراناز جمله محصولات صادراتی از کشور ما به دیگر بازار های خارجی نخود است که در بهترین درجه کیفی می باشند و به همین سبب است که آنها را به عنوان نمونه هایی صادراتی معرفی می کنند.

نخود های صادراتی اغلب از زمین های زراعی استان کرمانشاه برداشت می شود و اغلب در شرکت های تولیدی به صورت بسته بندی شده در می آیند که می توان آنها را در اوزان مختلفی تهیه کرد.

عمده فروش نخود این محصولات باکیفیت را در دسترس خریداران قرار می دهند و آنها می توانند محصولات را به بازار های خارجی ارسال کنند. نخود صادراتی از نظر پخت در بهترین سطح قرار دارد و طعم عالی را که برای غذا ایجاد می نماید دلیلی بر استقبال خریداران می توان معرفی کرد.

قیمت روز نخود صادراتی در کشور

قیمت روز نخود صادراتی در کشورنخود را می خواهیم از نظر مواد معدنی و ویتامین ها بگوییم که دارای سدیم، پتاسیم، آهن، منیزیم و ویتامین های آ، ای، د و … می باشد که با این وجود اثرات درمانی شان را بر بدن خود مشاهده می کنیم. با افزایش سطح آگاهی افراد در مورد خواص نخود می دایم که بر سطح تقاضا افزوده می شود و بازار ها روز به رز پرسودتر می گردد.

قیمت روز نخود را خریداران می توانند بدست آورند تا در موقع خرید کلی دچار شک و تردید نشوند و با اطلاعات کامل نیاز های خود را رفع نمایند.

خریدار نخود ارزان باید بداند که ارزان بودن محصولات ممکن است به خاطر میزان عرضه و تقاضا باشد. زیرا وقتی شرایط دسترسی به محصولات آسان باشد مسلما قیمت فروش شان کمتر می شود. لیل دیگر ارزان بودن فله و یا بسته بندی بودن نخود ها است که قیمت نخود فله ارزان تر از نمونه های بسته بندی است، زیرا هزینه های سورتینگ را متحمل نمی شوند.

لازم به ذکر است که قیمت روز نخود صادراتی در کشور بالاتر از قیمت نمونه های معمولی است و دلیل آن کیفیت و مرغوبیت نخود ها می باشد. 

خرید مستقیم نخود از تولید کننده

خرید مستقیم نخود از تولید کنندهبرای خرید نخود می دانیم که خریداران عمده زیادی هستند که به طور کلی اقدام می کنند و می دانند که با این شیوه برای خرید ارزان تر موفق خواهند بود. افراد برای تهیه محصولات به طرق مختلفی می توانند اقدام کنند که از این موارد به خرید مستقیم اشاره می کنیم.

خرید مستقیم می تواند به شیوه های متفاوتی امکان پذیر شود و در این قسمت در مورد خرید از طریق تولید کننده اشاره می کنیم. افراد با مراجعه به کشاورزان واسطه ها را در این بین حذف می کنند و نمی گذارند افراد سودجو نرخ آنها را به نفع خود افزایش دهند. می دانیم که این شیوه مزیت های بسیار دارد که مهمترین آن کاهش نرخ به نفع مصرف کننده است که خود سبب جلب توجه مشتریان بیشتر می شود.

عاملانی که در مرکز فروش نخود فعالیت می کنند بهتر این است از طریق خرید مستقیم اقدام نمایند تا در کار خود موفق تر شوند و نخود ها را با قیمت ارزان تری به دست مصرف کنندگان برسانند.

خریدار نخود صادراتی باکیفیت و ارزان قیمت

خریدار نخود صادراتی باکیفیت و ارزان قیمتنخود صادراتی باکیفیت محصول مورد توجه افراد زیادی است که به همین دلیل شاهد تولیدات عمده شان هستیم. اکثر افراد می خواهند نخود های ارزان قیمت را تهیه کنند تا هزینه زیادی را برای خرید صرف نکنند.

خریداران نخود خارجی در داخل کشور ما به فعالیت های عمده می پردازند تا این محصولات را در اختیار مشتریان قرار دهند و هم خود به سود برسند و هم اینکه نیاز خریداران برطرف شود.

بازار تجارت نخود مورد توجه تاجران زیادی قرار می گیرد که با این وجود زمینه برای صادرات و واردات فراهم می آید. به منظور صادرات نخود ایرانی کشور های بسیاری متقاضی هستند که شرکت های بازرگانی مرغوب ترین نمونه ها را برای جلب توجه بیشتر عرضه می کنند تا زمینه را برای معاملات بعدی نیز فراهم آورند.

شرکت پخش حبوبات در کشور

شرکت پخش حبوبات در کشوردر ربازار های شهری و اینترنتی شاهد فروش حبوبات هستیم که در هر کدام راهکار خاصی ارائه می گردد. در این قسمت در مورد بازار هایی می گوییم که افراد بیشتر ترجیح می دهند به صورت حضوری اقدام کنند.

افراد به مکان هایی می توانند مراجعه نمایند که زمینه برای پخش عمده محصولات فراهم است و اطمینان خاطر بیشتری برای انتخاب دارند. شرکت های پخش حبوبات در کشور در مناطق مختلفی فعالیت می کنند که با این وجود دیگر خریداران عمده دغدغه ای برای خرید خود نخواهند داشت.

پخش عمده نخود از طریق همین شرکت ها می تواند مزیت های بسیاری داشته باشد. زیرا اغلب این شرکت ها در ارتباط مستقیم با کشاورزان و تولید کنندگان هستند که می توانند با قیمت مقرون به صرفه ای محصولات را تهیه کنند و در بین مشتریان عرضه نمایند.

فروشنده نخود آبگوشتی و فلافلی

فروشنده نخود آبگوشتی و فلافلیاز نظر کارایی اگر نخود ها را مورد بررسی قرار دهیم به خوبی می دانید که در زمینه های مختلف مطرح هستند که دو گزینه بارز نخود آبگوشتی و فلافلی می باشد. پس نخود در غذا های سنتی و فست فودی مورد توجه است و افراد زیادی برای خرید شان اقدام می کنند. طریقه مصرف نخود فلافلی به صورت پودری است که می تواند خواص درمانی بسیار عالی را برای افراد ایجاد نماید و مفید باشد.

فروشنده نخود آبگوشتی و فلافلی با برآورد میزان تقاضای خریداران عرضه محصولات را انجام می دهند و تاثیر بسزای خود را بر نیاز افراد اعمال می نمایند.

نرخ نخود صادراتی نیز در اختیار فروشنده ها قرار می گیرد تا بتوانند قبل از هر اقدامی متقاضیان را آگاه کنند تا خریدی معقول را انجام دهند. لازم به ذکر است که قیمت جهانی نخود در نرخ محصولات صادراتی تاثیر می گذارد و بر همین مبنا لیست آنها تنظیم می گردد.

عرضه اینترنتی انواع حبوبات در کشور

عرضه اینترنتی انواع حبوبات در کشورانواع حبوبات در کشور ما برای اینکه در دسترس قرار بگیرد به شیوه های متعددی عرضه می گردد که با این وجود کار ها بسیار آسان شده و دیگر برای خرید مشکلی وجود نخواهد داشت.

در بین روش های مختلفی می پردازیم به عرضه اینترنتی که در دنیای پیشرفته امروز مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد. عرضه اینترنتی عبور و مرور در بازار های شهری را کم می کند که با این وجود هزینه ها به نصف کاهش یافته که به سود خریداران می باشد.

خدماتی که در عرضه اینترنتی ارائه می گردد حتی کار را برای تولید کنندگان هم آسان می کند. زیرا آنها با ایجاد سایتی در دنیای مجازی محصولات خود را تبلیغ می کنند تا خریداران با دسترسی به اینترنت بتوانند محصولات را تنها با یک کلیک سفارش دهند و بعد از چند روز آنها را در منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرند. با این وجود دیگر لزومی ندارد افراد وقت خود را صرف خرید در بازار های شهری نمایند و هزینه ها افزایش پیدا کند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت نخود صادراتی ایران

نخود صادراتی ایرانی نخودی است که جهت صادرات به کشورهای مختلف عرضه می شود. که …

کانال تلگرام